Webe Özel Taahhütsüz 16

İnternet + Yalın Hat
Avantajlı Fiyat
259.90
Hız
16Mbps
Kota
Limitsiz
Hemen Başvur
İnternet + Yalın Hat
Avantajlı fiyat
259.90
Hız
16Mbps
Kota
Limitsiz
Hemen Başvur
İnternet + Yalın Hat
Avantajlı fiyat
259.90
Hız
16Mbps
Kota
Limitsiz
Hemen Başvur
İnternet + Yalın Hat
Avantajlı fiyat
259.90
Hız
16Mbps
Kota
Limitsiz
Hemen Başvur

Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Tarife Bilgilendirme ve Kampanya Formu’ndaki tüm tarifeler yalın internet olup taahhütsüzdür.

Abone, seçtiği paketin ücretlendirme tablosunda yer alan bağlantı hızına kadar, altyapının destekleyeceği en yüksek hızı kullanacak olup, bu hız bağlanılan yere göre değişiklik gösterebilecektir.

VDSL modem talebinde bulunan Abonelerimiz için 24 ay boyunca, modem ücreti aylık 50 TL faturaya yansıtılır sözleşme feshedilmesi halinde modemin kalan tutarı son faturaya toplu halde yansır.

640 TL olan evde kurulum bedeli taahhütsüz kampanyaya katılan Abonelere 160 TL, 4 taksit faturaya ek olarak sunulmaktadır.

Abonenin sözleşmeyi feshetmesi durumda VDSL modem kalan tüm tutarları ve evde kurulum hizmeti kalan tüm tutarları abonenin son faturasına eklenecektir.

Yeni aboneliklerde aktivasyon ücreti 40 TL x 12 Ay taksitle ücretlendirilir ve ücret paket fiyatına dahildir. Bağlantı ücreti taksitleri sona ermeden herhangi bir sebepten aboneliğinin sona ermesi halinde, kalan taksitlerin tamamı tek seferde faturalanır.

Abonenin altyapısı fiber ise fiber modem kullanılma zorunluluğu olup, fiber modem Aboneye Türk Telekom tarafından teslim edilecektir. Abone’nin faturasına ek, aylık 30 TL modem kullanım ücreti yansıtılır. Abonelik iptalinde, modemin 15 gün içerisinde Alfa İletişim Hizmetleri Paz. Tic. A.Ş. - Kavacık Mah. Şehit Teğmen Ali Yılmaz Sok. No:15 Beykoz / İSTANBUL adresine Yurtiçi kargo ile gönderilmesi gerekmektedir. Modemin 15 gün içerisinde iade edilmemesi ya da modemde hasar olması durumunda, 1200 TL olan modem ücreti Abone’nin son faturasına eklenecektir.

Abone’ye ait bağlantı adresindeki her türlü bina içi kablolama Abone’ye aittir. ORIS tarafından aktif bilgisi iletilen hizmetin Abone’nin yükümlülüklerini yerine getirememesi nedeniyle, abone tarafından kurulumun gerçekleştirilmemesi, ORIS tarafından faturalandırmaya engel değildir.

İnternet taşıma işlemi eski internet hizmeti servis sağlayıcının taşıma başvurusunu onaylanmasıyla tamamlanacaktır.

Abone, fatura tarihini takip eden 28 gün içerisinde ödeme yapmaması durumda, hizmeti 1 hafta süre ile kapatılır ve Abone’nin faturasına kapama - açma bedeli olarak yansıtılır. Hizmet kapama - açma ücreti 75 TL olarak Abone’nin faturasına ilave edilir.

Nakil talep edilmesi durumunda 307 TL ücret faturaya ilave edilir.

Dondurma talep edilmesi durumunda ücreti 3 ay için 300 TL ve 6 ay için 600 TL faturaya ilave edilir Aboneler, kampanya kapmasındaki hizmetler ile ilgili talep/şikâyet bildirimlerini 0850 470 07 24 ORIS Destek Hattı’na telefon ile veya abonedestek@oristelekom.com e-posta adresine göndererek ulaştırabilir.

ORIS, tarife ve kampanyalardaki değişiklik hakkını saklı tutar.

Aboneler, ORIS Kampanyası Tarife Bilgilendirme ve Kampanya Formu’nu imzalayarak kampanyaya katılmayı kabul ve taahhüt eder.

BİZE ULAŞIN
0850 800 80 00
Sizi Arayalım

Kampanyalarımız ve tüm gelişmeler hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.

GÖNDER