Ön Ödemeli Ev İnterneti 100 Mbps

Avantajlı Fiyat
119.90 Online Abone Ol

Şok Net; 100 Mbps' kadar Hızlı, Sınırsız, Taahhütsüz ve Ön Ödemeli Ev İnternet Hizmeti

Hep yanınızda

Destek

Her Zaman

Taahhütsüz

Ücretsiz

Aktivasyon

  • Tarife herkese açıktır.
  • İlgili tarife sadece ŞOK Marketler satış kanallarından ve mağazalarından satın alınabilir.
  • ŞOK NET’te; altyapınızın destekleyeceği en yüksek hızda 16 Mbps’e kadar, sınırsız, taahhütsüz ve *ön ödemeli ev internet hizmeti sunulmaktadır. * Ön ödemeli sistem: İlgili ödeme kanallarından sistemde kayıtlı Aboneliğe aylık internet paket kullanım hakkı yüklenmesini sağlayan, internet paket kullanım hakkının tükenmesi durumunda tekrar internet paket kullanımı yüklenmesini gerektiren servis.
  • Aylık internet paket ücreti 94,90₺’dir. Hizmetin aktif olarak kullanabilmesi için her 30 günün sonunda, ön ödemeli olarak aylık internet paket yüklemesi gereklidir. 30 günlük süresinin sonunda, aylık internet paket yüklemesi yapılmaması durumda hizmet kullanıma kapatılır. Hizmet kullanıma kapatıldıktan sonraki 10 gün içerisinde aylık internet paket yüklemesi yapılmayan hizmetler iptal edilir.
  • 30 günlük aylık internet paketin günü dolmadan da internet paket satın alması gerçekleştirebilir. Alınan bu paket, mevcut internet paketinin süresi bittikten sonra 30 gün süreyle kullanıma açılır.
  • Kampanya kapsamında 180₺ değerindeki evde kurulum hizmeti, 120₺ olarak sunulmaktadır. İlk Abonelik tesisinde ön ödemeli olarak tek seferlik alınır.
  • Altyapının fiber olduğu yerlerde 35 Mbps’e kadar fiber internet 104,90₺ veya 100Mbps’e kadar fiber internet 119,90₺ olarak sunulmaktadır. Fiber tarifelerde kurulum ücreti 140 ₺’dir ve Fiber modem kira bedeli tarifeye dahildir. Abonelik iptalinde 15 gün içerisinde modemin iade olmaması durumda 600₺ cezai bedel müşteriye faturalanacaktır.
  • ABONE, Aboneliğini her zaman ücretsiz olarak sona erdirebilir. ABONE, Abonelik sözleşmesini feshetmek istediği takdirde bu talebini; a) ŞOK mağaza kasalarından, b) ALFA ya da adına Abonelik sözleşmesi yapmaya/işlemlerini yürütmeye yetkili temsilcisine yazılı olarak yapmak, c) Teyit edilmiş olmak kaydıyla 0216 331 00 83 faks numarasına imzalı olarak göndermek, d) Güvenli elektronik imza ile gönderilip saklanabilen metinler kullanmak, e) Kurum tarafından belirlenebilecek diğer yöntemleri kullanmak suretiyle ALFA’ya iletirler. ALFA, ABONE’nin fesih talebinin yapıldığı andan itibaren yedi gün içinde fesih işlemini gerçekleştirmek ve posta, elektronik posta, kısa mesaj ya da arama yöntemlerinden birini kullanarak Abonelik sözleşmesinin feshedildiğini ABONE’ye bildirmekle yükümlüdür.
  • ABONE, nakil talebini ve Aboneliğini başka birine devretme talebini 0850 800 0 765 numaralı çağrı merkezimizi arayarak ya da ŞOK mağaza kasalarından iletebilir.
  • Hizmetler ile ilgili talep/şikâyet bildirimleri, 0850 800 0 765 ŞOK NET Destek Hattı’na iletilebilir ve kayıt açtırılabilir.
BİZE ULAŞIN
0850 800 80 00
Sizi Arayalım

Kampanyalarımız ve tüm gelişmeler hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.

GÖNDER