Ön Ödemeli Ev İnterneti

Avantajlı Fiyat
69.90

Şok Net; 16 Mbps' kadar Hızlı, Sınırsız, Taahhütsüz ve Ön Ödemeli Ev İnternet Hizmeti

Hep yanınızda

Destek

Her Zaman

Taahhütsüz

Ücretsiz

Aktivasyon

  • Tarife herkese açıktır.
  • Şok Net, Alfa İletişim Hizmetleri Paz. Tic. A.Ş. altyapısını kullanan bir hizmettir, tüketici memnuniyetine ilişkin her türlü husustan Alfa İletişim Hizmetleri Paz. Tic. A.Ş. sorumludur. İlgili tarifeden sadece ŞOK Marketler satış kanallarından ve mağazalarından satın alarak yararlanılabilinir.
  • Tarife kapsamında altyapınızın destekleyeceği en yüksek hızda, 16 Mbps'e kadar hızlı, sınırsız, taahhütsüz ve ön ödemeli ev internet hizmeti sunulmaktadır. Ön ödemeli sistem: İlgili ödeme kanallarından sistemde kayıtlı Aboneliğe aylık internet paket kullanım hakkı yüklenmesini sağlayan, internet paket kullanım hakkını tükenmesi durumunda tekrar interner paket kullanımı yüklenmesini gerektiren servis.
  • 30 günlük, ön ödemeli internet paket ücreti 69,90₺’dir. Hizmetin aktif olarak kullanabilmesi için her 30 günün sonunda, ön ödemeli olarak internet paket yüklemesi gereklidir. 30 günlük süresinin sonunda, internet paket yüklemesi yapılmaması durumda hizmet kullanıma kapatılır. Hizmet kullanıma kapatıldıktan sonraki 10 gün içerisinde internet paket yüklemesi yapılmayan hizmetler iptal edilir.
  • 30 günlük internet paketin günü dolmadan da internet paket satın alması gerçekleştirebilir. Alınan bu paket, mevcut internet paketinin süresi bittikten sonra 30 gün süreyle kullanıma açılır.
  • Kampanya kapsamında 180₺ değerindeki evde kurulum hizmeti, 30₺ olarak sunulmaktadır. İlk Abonelik tesisinde ön ödemeli olarak tek seferlik alınır.
  • Altyapının fiber olduğu yerlerde ilgili hizmet sunulamaktadır.
  • ABONE, Aboneliğini her zaman ücretsiz olarak sona erdirebilir. ABONE, Abonelik sözleşmesini feshetmek istediği takdirde bu talebini; a) ŞOK mağaza kasalarından, b) ALFA ya da adına Abonelik sözleşmesi yapmaya/işlemlerini yürütmeye yetkili temsilcisine yazılı olarak yapmak, c) Teyit edilmiş olmak kaydıyla 0216 331 00 83 faks numarasına imzalı olarak göndermek, d) Güvenli elektronik imza ile gönderilip saklanabilen metinler kullanmak, e) Kurum tarafından belirlenebilecek diğer yöntemleri kullanmak suretiyle ALFA’ya iletirler. ALFA, ABONE’nin fesih talebinin yapıldığı andan itibaren yedi gün içinde fesih işlemini gerçekleştirmek ve posta, elektronik posta, kısa mesaj ya da arama yöntemlerinden birini kullanarak Abonelik sözleşmesinin feshedildiğini ABONE’ye bildirmekle yükümlüdür.
  • ABONE, nakil talebini ve Aboneliğini başka birine devretme talebini 0850 800 0 765 numaralı çağrı merkezimizi arayarak ya da ŞOK mağaza kasalarından iletebilir.
  • Detaylı bilgi için; kurumsal.sokmarket.com.tr/sok-net web sitesini ziyaret edebilir, 0850 800 0 765 Müşteri Hizmetleri’nden de bilgi alabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN
0850 800 80 00
Sizi Arayalım

Kampanyalarımız ve tüm gelişmeler hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, hemen sizi arayalım.

GÖNDER